images قوانين سايت

 

با ورود به صفحات سایت و بازدید از آن شما موافقت خود را با شرایط ذیل اعلام می کنید. اگر چنانچه با این قوانین موافق نمی باشید، لطفا توجه داشته باشید که مجاز به استفاده از این سایت نمی باشید .

 

این شرایط و ضوابط استفاده و هر گونه شرایط اضافی اضافه شده در این سایت با هم تشکیل توافق کامل میان مدير سايت و كاربر با توجه به استفاده كاربر از سایت است . هر گونه عملی که ممکن است با توجه به استفاده كاربر از این سایت بر خلاف توافق نامه صورت گيرد ، ظرف مدت یک هفته دسترسي متخلف براي هميشه حداقل از سيستم شخصي وي به سايت قطع خواهد شد . اگر به هر دليل محرز گردد كه متخلف عمدا قوانين را ناديده گرفته و يا چنانچه اقدامي بر عليه سايت و يا اداره آن شكل دهد براي وي ميزان حداكثر مجازات اجرا مي شود و حتما در يك دادگاه صالحه در كشور ايران با توجه به قوانين جرايم رايانه اي از تفسير قانون توسط وكيل پايه يك حقوق جزا و جرم شناسي و اگر چنانچه در بخش بين الملل تخلف صورت گيرد توسط وكيل پايه يك حقوق بين الملل پيگيري خواهد شد .

 

محتویات صفحات وب سایت متعلق به محسون كرمزيگول می باشد و حق نشر براي مدير اين سايت كه داراي شخصيت حقوقي و قانوني اين سايت است محفوظ مي باشد . هر حقی که در اینجا مطرح نشده نیز محفوظ می باشد. تولید مجدد، انتقال، اشاعه و یا ذخیره قسمتی و یا تمام محتوای این سایت جز در شرایط تطابق با قوانین ذیل ، بدون مجوز مکتوب مدير سايت ممنوع می باشد .

 

images مقررات عمومي

 

مدير سايت به شما اجازه مرور سایت به زبان فارسی را بر روی کامپیوترتان و یا چاپ مطالب استخراج شده را برای استفاده شخصی می دهد اما برای پخش مجدد به مجوز کتبی از مدير سايت لازم هست . اسناد منفرد در صفحات وب سایت ممکن است شامل قوانین مطرح شده در آن اسناد باشند .

 

  استفاده از این سایت و محتوای آن برای استفاده خصوصی و غیر تجاری مجاز می باشد. استفاده از خبر های مطبوعاتی و اسناد دیگر طبقه بندی شده تحت عنوان عمومی برای استفاده در ارتباطات عمومی مجاز بوده به شرط آن که منبع اطلاعات ذکر شود.

 

  این سایت و محتوای آن برای آسایش مردم سراسر دنيا در مورد محسون كرمزيگول ارائه شده است. محتویات سایت بر اساس آنچه هست و آنچه موجود است ارائه می شود. مدير سايت حق دارد که صفحات را بازبینی کند و دسترسی به آنها را در هر زمان مسدود نماید .

 

  برای راحتي شما ، در هنگام بازديد صفحات وب سايت محسون کرمزیگول در هر بخش كه در حال بازديد هستيد با زدن دكمه - ) ) صفحه كليد به سايت اصلي محسون كرمزيگول و با زدن دکمه + ) ) صفحه کلید به سایت بین المللی محسون کرمزیگول باز مي گرديد . با متصل شدن به این سایت لازم است شرایط آن را با دقت مطالعه کرده و موافقت خود را قبل از استفاده از آن اعلام کنید. همچنین شما موافقت خود را مبنی بر رعايت مسئولیت در این سایت اعلام می کنید. به علاوه، لینک به این سایت به معنای تایید تنها اين سایت ، محصولات یا خدمات موجود در آن توسط مدير سايت می باشد .

 

  وب سايت فارسی محسون كرمزيگول، تنها با آدرس (www.mahsunkirmizigul.ir) در شبکه جهانی وب مي باشد و زیر مجموعه وب سايت رسمی محسون كرمزيگول با آدرس (www.mahsunkirmizigul.com) است و متعلق به مدير آن در كشور ايران است و هيچ شعبه و يا آدرس ديگري جهت دسترسي ندارد و به هیچ شخص یا گروه سیاسی و اقتصادی وابسته نیست .  

 

  مديريت وب سايت فارسی محسون كرمزيگول، متعلق به احمد طبيبي در ايران است. ايشان مدير برنامه هاي محسون كرمزيگول در ايران هستند و لازم است همه دوستداران محسون در ايران از تصميمات وي در ايران پيروي كنند و همكري لازم را داشته باشند . هر گونه تصميم خاصي درباره محسون كرمزيگول در ايران فقط با نظر مدير برنامه هاي او در ايران انجام خواهد گرفت و هيچ شخص حقيقي و حقوقي ديگر حق هيچ گونه ادعايي مبني بر مديريت برنامه هاي وي در ايران را نخواهد داشت.

 

  با استفاده از وب سایت ، شما موافقت خود را اعلام می کنید که : (الف) این اطلاعات محتوی هیچ گونه اطلاعات غیر قانونی یا نامناسب برای عموم نمی باشد؛ (ب) شما حتما اقدامات مقتضی را برای بازبینی و از بین بردن ویژگی های مخرب قبل از ارسال هر گونه اطلاعات انجام می دهید؛ (ج) شما صاحب این اطلاعات و دارای حق استفاده نامحدود از این اطلاعات می باشید و مدير سايت می تواند این مطالب را رایگان و یا غیر رایگان همراه با تغییر هر گونه دسترسی بدون هیچ محدودیت و مسئولیتی انتشار دهد؛ (د) شما هیچ اقدامی بر علیه ما در رابطه با اطلاعات ارسالی نمی کنید و موافقید که از ما در قبال هر اقدامی که دیگران بر علیه ما در رابطه با سايت انجام دهند، حمایت کنید. (ه) شما موافت می کنید که خواسته یا ناخواسته در استفاده و بازدید از سایت چنانچه مرتکب هر اقدامی علیه سایت شوید و یا در قبال هر اقدامی که دیگران بر علیه ما در رابطه با سايت انجام دهند حمایت کنید نیز سایت مجاز است ضمن مسدود کردن حساب کاربری شما بصورت یکطرفه نیز حق بازدید معمولی شما از سایت را برای همیشه سلب نماید و حق هر گونه برخورد قانونی در محاکم قضایی جمهوری اسلامی ایران علیه شما را داراست .

 

  وب سايت فارسی محسون كرمزيگول، ممکن است توسط سایتهای اینترنتی دیگر در شبکه جهانی وب پيوند شده باشد . لينك كردن اين وب سايت توسط سايت هاي ديگر به هيچ وجه به معناي تاييد اين وب سايتها از جانب وب سايت فارسی محسون كرمزيگول نمي باشد و در قبال محتوای سايتهايي كه اين وب سايت را لينك كرده است و در مورد قابل اعتماد بودن و عملكرد آن مسئولیتی ندارد .

 

مدير سايت قصد ندارد مطالب ارسالی کاربران خود را بر روی سایت بازبینی کند اما ممکن است در هر زمانی بنا به صلاحدید خود هر مطلبی که توسط کاربران ارسال شده را حذف کند. مطالب هاي ارسالي بايد به زبان اصلي سايت و فاقد مشکلات حقوقی، سیاسی، اخلاقی و یا کپی رایت معنوی باشند . هر کاربر، چنانچه در هنگام ارسال مطالب، سهوا دچار اشتباه شود و یا مطالب وي داراي نقص باشد توسط مدير سايت حذف مي گردد تا مجددا مطالب فوق بصورت صحیح ارسال شود و توسط مدیر سایت جایگزین مطالب ارسالی ناقص يا اشتباه گردد .

 

کاربر موافقت مي نمايد كه با به روز نمودن اطلاعات خود (درصورت لزوم) هنگام استفاده از خدمات و محصولات ، اطلاعات صحيح در اختيار سايت قرار دهد و سايت براي برقراري هرگونه ارتباط با مشترك از اطلاعات ارائه شده توسط کاربر استفاده نمايد چنانچه اطلاعاتي كه ارائه ميدهد نادرست، مبهم يا ناقص باشد و يا مدير سايت شبهه مستدلي در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و يا دقيق نبودن اطلاعت داشته باشد به صلاحديد خود مجاز خواهد بود خدمات مشترك را قطع و حساب وي را مسدود نمايد.

 

اين وب سايت داراي یک علامت ثبت شده برای محسون كرمزيگول می باشد و تمامی حقوق متعلق به مدير سايت محسون كرمزيگول می باشد . دسترسی شما به این سایت نمی تواند به عنوان اجازه شما برای استفاده از این علائم موجود در سایت بدون مجوز کتبی مدير آن تلقی شود . در صورت وجود مشکل يا ابهام در مسائل مربوط به پشتيباني فني مقررات سايت ميتوانيد با مدير سايت در تماس باشند .

 

images حق تغییر قوانين و مقررات استفاده از مطالب و محتوا و خود سايت

 

مدير سايت ممکن است بخشی از این شرایط و ضوابط استفاده را در هر زمان ، بدون اطلاع قبلی اضافه ، تغییر یا حذف كند . بسیاری از شرایط و ضوابط استفاده این سایت ممكن است در اسرع وقت نوشته و اضافه شود . با ادامه استفاده از این سایت پس از هر تغییراتی که قرار است نوشته شود ، شما با این تغییرات سايت موافق هستيد كه ممکن است اين تغييرات شامل اضافه کردن ، تغییر ، قطع کردن ، حذف و یا تعلیق هر گونه مطلب دیگر اضافه شده در سایت ، از جمله امکانات و مشخصات محصولات شرح داده و یا به تصویر کشیده در سایت ، به طور موقت یا دائم ، در هر زمان ، بدون اطلاع قبلی و بدون بدهي باشد . بنابراين پس از تغييرات در قوانين و مقررات سايت لازم است كه كاربران اغلب مجددا از قوانين و مقررات سايت و رويه حفاظت از سايت و شرايط استفاده از سايت بازديد كنند تا در صورت هر گونه تغییرات از آن مطلع شوند .